Primer Kwasowy Wytrawiacz Odtłuszczacz Acid 7ml – Sour Power

Primer Kwasowy Wytrawiacz Odtłuszczacz Acid 7ml – Sour Power

11,59 

Na stanie

Darmowa dostawa już od 50 zł

 • wysyłka w 24h
 • zamów do godziny 11.00 a towar dostaniesz w następny dzień roboczy
 Bezpieczna transakcja dzięki

 • Primer kwasowy SOUR POWER 7ml

  Kwasowy preparat wytrawiający, niezbędny do przygotowania naturalnej płytki przed zastosowaniem lakierów hybrydowych, żeli oraz akryli. Primer kwasowy AlleLac dedykowany jest dla osób z problematyczną płytką paznokcia, u  której stylizacja nie utrzymuje się gwarantowanego okresu czasu.

  Nie powinien być stosowany zbyt często ze względu na mocne stężenie kwasu, może doprowadzić do skrajnego przesuszenia płytki paznokcia oraz jej zniszczenia przez zbyt mocne wytrawienie.

  UWAGA! Primera nie nakłada się na skórki! Primer kwasowy to bardzo silny preparat.

  Sposób użycia:

  Na zmatowioną oraz odtłuszczoną preparatem powierzchnię paznokcia należy nanieść punktowo Primer kwasowy AlleLac. Wystarczy niewielka ilość preparatu, do przygotowania płytki pod stylizację. Czas wchłaniania i odparowania preparatu do 30 sekund.

  Preparat powinien być nakładany punktowo w minimalnej ilości tylko na naturalną, zmatowioną bloczkiem polerskim i odtłuszczoną płytkę (podczas uzupełnienia tylko na odrost) i nie powinien być kategorycznie stosowany na skórę. Przed przejściem do kolejnych etapów stylizacji należy poczekać, aż primer kwasowy odparuje z płytki paznokcia.

  Uwaga: Podczas transportu w niskiej temperaturze primer kwasowy i bezkwasowy może zamarznąć, ale pomimo zmiany stanu skupienia nie traci on swoich właściwości. Pozostaw buteleczkę w temperaturze pokojowej i poczekaj, aż płyn wróci do właściwej konsystencji. Nigdy nie odkręcaj butelki, gdy primer jest zamarznięty

   

   

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Primer Kwasowy Wytrawiacz Odtłuszczacz Acid 7ml – Sour Power”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *