POLERKA DO PAZNOKCI MINI ŁÓDKA BUFFER 180/240 FIOLETOWE – 10 SZTUK

POLERKA DO PAZNOKCI MINI ŁÓDKA BUFFER 180/240 FIOLETOWE – 10 SZTUK

9,99 

Na stanie

Darmowa dostawa już od 50 zł

  • wysyłka w 24h
  • zamów do godziny 11.00 a towar dostaniesz w następny dzień roboczy
 Bezpieczna transakcja dzięki

Polerka do paznokci mini Łódka buffer 180/240

Najwyższej jakości profesjonalny buffer do matowienia i wyrównywania paznokci naturalnych lub przedłużonych o dwóch gradacjach w kompaktowej wielkości. Jeden z ważniejszych produktów przy stylizacji paznokci każdą metodą. Zwiększa przyczepność produktów do płytki paznokci i wyrównuje ewentualne nierówności. Polerka przygotowana jest z najwyższej jakości komponentów dla wyjątkowej precyzji i komfortu pracy.

Gradacja Soft – 180/240 – delikatniejszy, drobniejszy nasyp z dwóch wariantów buffera – może służyć jako kolejny produkt po gradacji medium do precyzyjnego wyrównania paznokcia.

Niech nie zmyli Cię fakt gradacji! Nawet jeśli pilnik i polerka mają taką samą ziarnistość musisz mieć na uwadze, że polerka będzie delikatniejsza, ponieważ kruszywo ścierne nanoszone jest na gąbkę a nie na papier jak w przypadku pilnika.

Miej na uwadze, że dobrze dobrany kształt zarówno pilnika jak buffera skróci czas pracy do minimum a także zapewni kompleksowe opracowanie krawędzi paznokci, ich powierzchni i boków.

Buffer różni się od pilnika głównie tworzywem z jakiego wykonane jest wypełnienie. Gąbka, która pokrywa środek buffera jest znacznie grubsza i bardziej sprężysta niż w przypadku tradycyjnego twardego pilnika. Dzięki temu, polerka staje się bezpieczniejsza a nacisk jest zamortyzowany przez co nie uszkodzimy struktury paznokcia.

✅Bardzo precyzyjna

✅Doskonała do przygotowania płytki paznokcia pod hybrydę

✅Szybko zmatowisz paznokcie

✅Innowacyjny i ergonomiczny kształt

✅Wykonana z najwyższej jakości materiałów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „POLERKA DO PAZNOKCI MINI ŁÓDKA BUFFER 180/240 FIOLETOWE – 10 SZTUK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *