
Super mocna frezarka CLAVIER do manicure i pedicure 65W do użytku profesjonalnego 30.000 obrotów z pedałem + zestaw frezów
Profesjonalne urządzenie do manicure i pedicure pozwalające na wygodne opracowanie płytki paznokcia i pięt. Frezarka nadaje się do profesjonalnego użytku w salonie kosmetycznym jak i do użytku w domu. Używając frezarki czas wykonania manicure /pedicure zmniejszy się nawet o połowę! W porównaniu do zwykłego pilnika lub zabiegu z acetonem. Twoja płytka nie będzie osłabiona przez stosowanie acetonu, czy też nadmiernego piłowania. Frezarka umożliwia również w szybki sposób skrócić przedłużone paznokcie. Rączka doskonale leży w dłoni, dodatkowo nie wibruje, dzięki czemu zapobiega zmęczeniu po dłuższym użytkowaniu, w dużym stopniu wpływa to również na jakość wykonywanej pracy.

Dzięki potężnej mocy 65W jest chętnie wybierana przez profesjonalistki

Wysokiej jakości rączka z Głowicą Twist-Lock
Długość całkowita rączki: 13,5 cm

Specyfikacja urządzenia:
- Moc: Max 65W
- Zasilanie: 220V-240V / 50-60 Hz
- Wymiary: 160mm x 135mm x 100mm
- długość kabla: 140 cm
- Długość całkowita rączki: 13,5 cm
- Płynna regulacja obrotów: 0 – 30 000 RPM
- Obroty lewe i prawe
- Średnica frezów: 2.35
- Rączka Twist-lock
Uwaga!
W rękojeści zawsze powinien znajdować się frez lub końcówka zastępcza. Jeśli zdarzy Ci się zostawić rękojeść bez freza, musisz użyć siły aby zwolnić blokadę do pozycji R lub ikonki otwartej kłódki. Pierwsze zwolnienie blokady rękojeści może wymagać użycia siły, po pewnym czasie rękojeść będzie pracować lżej.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.